Dejte nám nápad a u nás získá formát i tvar

Jednoduše řečeno, poradíme si. Od grafického návrhu přes fotografie až po tisk a dokončovací práce. Do ruky vám dáme hotovou věc tak, jak jste si ji odsouhlasili.

Dvacet pět zkušených polygrafických odborníků v čele s tiskařskými mistry využívá osvědčených tiskařských technologií a nejmodernějších strojů nebo jindy těch, které by patřily spíš do muzea, ale nám stále skvěle slouží. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout unikátní řešení.

Více o službách

Pro někoho tajemné zkratky, pro nás způsob, jak vyplnit vaše přání. Těší nás, že se zajímáte o polygrafické techniky a my na oplátku budeme co nejstručnější a nejsrozumitelnější.

Předtisková příprava

Zahrnuje grafické zpracování od návrhu po finální retuše, sazbu a zlom, kontrolní nátisk pro korekturu, montáž na tiskový arch a osvit. V tento moment jsou naše stroje připraveny na povel tisknout.

Tisk

Do tiskových služeb zahrnujeme i povrchovou úpravu tiskovým lakem nebo fóliovou ražbou, výsek, nýtování a vrtání pro pohyblivé spojení, reliéfní ražbu, falcování, tedy skládání až do formátu B2, bigování pro ohyb silnějšího papíru, perforaci, číslování a personifikaci například dopisů a samozřejmě knihařské zpracování.

Technologie

Tiskneme jednostranně i oboustranně v kterékoliv barvě si přejete na kvalitních ofsetových strojích rychlostí 10 000 archů za hodinu, do formátu A2. Vytištěné svážeme nebo složíme na falcovačce. Disponujeme polygrafickými šicími stroji pro oblíbenou vazbu V1, máme i laminovací a výsekový stroj.

Výroba

Letáky, plakáty, prospekty. Katalogy, výroční zprávy, návody. Brožury, časopisy, knihy, učebnice. Desky s chlopněmi i bez chlopní. Samopropisovací tiskoviny. Tiskoviny hospodářské. Dopisní papíry, formuláře, tiskopisy. Vizitky, pozvánky, novoročenky. Potiskujeme obálky. Etikety řezané i tvarované, etikety samolepicí. Samolepky. Omalovánky. Pohlednice.

Naše tiskařské menu zahrnuje nejen hotovky, ale i speciality tiskařského umění, které vám rádi připravíme na objednávku.